خبر خبر

سيستم UPS مرکزي ترمينال پروازهاي داخلي فرودگاه تبريز نصب و راه اندازي شد
رئيس اداره ارتباطات و ناوبري فرودگاه تبريز از نصب و راه اندازي سيستم UPS مرکزي ترمينال پروازهاي داخلي فرودگاه تبريز خبر داد.

حسین زاده گفت: مراحل نصب سیستم UPS مرکزی با قابلیت redundancy  و load balancing  و سپس انجام فاز های مختلف جانمایی، کابل کشی، تهویه و حفر چاه ارت در اداره مهندسی ارتباطات و الکترونیک  انجام گردید و پس از تایید صحت عملکرد توسط کارشناسان در مدار قرار گرفته و عملیاتی گردید.

وی افزود: با عنایت به حساسیت سیستم های بازرسی و کمک بازرسی مستقر در فرودگاه ها و همچنین نیاز مبرم سیستم های امنیتی جهت تداوم و استمرار در سرویس دهی جهت حفظ امنیت مسافرین و پرواز ها یکی از مهمترین دغدغه های اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری فرودگاههای استان آذربایجان شرقی برای تامین تغذیه بدون وقفه و تلورانس این سیستم ها می باشد،  لذا با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی و به منظور بهینه سازی هزینه ها، افزایش راندمان، کاهش زمان تعمیر و نگهداری دستگاه های UPS که بصورت جداگانه در حال تغذیه سیستم های کمک بازرسی بودند، سیستم UPS  مرکزی توسط متخصصین الکترونیک اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاه تبریز نصب و راه اندازی گردید.

لازم به ذکر است این اقدام  با اعتباري بالغ بر یک میلیارد و دویست ميليون ريال از محل اعتبارات شركت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران انجام گرفته است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد