خبر خبر

پايان موفق آميز عمليات حج تمتع فرودگاه تبريز
مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي از پايان موفق آميز عمليات حج تمتع سال 1397 در فرودگاه تبريز خبر داد.

صفایی گفت: با لطف و عنایت خداوند متعال و تلاش شبانه روزی کلیه نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز پروازهای رفت و برگشت حج تمتع سال 97 فرودگاه تبریز بدون کوچکترین مشکلی انجام پذیرفت و طبق بررسی های بعمل آمده رضایت حداکثری زائرین و مستقبلین از نحوه خدمات رسانی در فرودگاه تبریز تامین  شد که این موضوع جز با همکاری مردم امکان پذیر نبود.

وی در توضیح آمار پرواز و مسافر جابجا شده در پروازهای رفت حج تمتع گفت: عملیات اعزام حجاج استان آذربایجان شرقی و اردبیل نیز از تاریخ 18 مرداد آغاز شد و طی مدت 7 روز  تعداد 4290 نفر از حجاج در قالب 13 پرواز از فرودگاه تبریز اعزام گردیدند.

صفایی گفت: عملیات برگشت حجاج استان آذربایجان شرقی نیز از تاریخ 97/6/19  آغاز و در مدت 6 روز تعداد  4310  نفر مسافر در قالب 14 پرواز به شهر تبریز بازگشتند.

وی افزود:آخرین پرواز با 441 زائر ومیزان 12 تن بار روز شنبه  مورخ 97/6/24  ساعت 21:30 واردفرودگاه تبریز شد.

مدیرکل فرودگاههای استان در رابطه با تدابیر اتخاذ شده در فرودگاه تبریز برای مدیریت هرچه بهتر عملیات حج امسال  گفت: برنامه ریزی ها و هماهنگی لازم جهت انجام هرچه بهتر عملیات حج امسال از حدود 2 ماه قبل از آغاز عملیات رفت اتخاذ گردید بود که اقدامات متنوعی از جمله طراحی و رنگ آمیزی، تقویت و بهسازی سیستم سرمایش ترمینال حجاج، خط کشی پارکینگ خودروهای میدان حج در همین راستا انجام پذیرفته بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد