خبر خبر

با وجود قطعي مکرر برق شهر تبريز/ برق رساني مطلوب و بدون وقفه به واحدهاي عملياتي و خدماتي فرودگاه تبريز ادامه دارد
معاون عمليات فرودگاهي فرودگاههاي استان از برق رساني در حداقل زمان ممکن به کليه واحدهاي خدماتي فرودگاه تبريز عليرغم قطعي مکرر برق سطح شهر تبريز خبر داد.

محمد علی نائل قراملکی گفت:یکی از اقدامات انجام شده در راستای تامین رضایت خاطر مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز و هم چنین کاهش مصرف انرژی، تامین سرمایش ترمینالهای 3 و 4 و هم چنین ساختمانهای اداری و تکنیکال بلاک فرودگاه تبریز می باشد.

وی افزود: این اقدام با انجام مجموعه ای از اقدامات اصلاحی از زمستان سال گذشته آغاز شده است که شامل رسوب زدایی ، عایق کاری مسیرها و موتورخانه ها می باشد که طی آن با استفاده از تجهیزات سرمایشی کم مصرف ( چیلرهای جذبی)  سرمایش ترمینالهای 3و 4 در حد مطلوب ( 25-22) تامین گردید .

نائل قراملکی گفت: در این عملیات که با تلاش پرسنل نگهداری فنی و نظارت کارشناسان حوزه مکانیک انجام گرفته  با وجود قطعی های مکرر ، سرمایش و دمای مطبوع ترمینال ها همه روزه و بدون وقفه تامین می گردد.

معاون عمليات فرودگاهي فرودگاههاي استان هم چنین از تامین بی وقفه و با کیفیت برق واحدهای عملیاتی و ناوبری فرودگاه تبریز خبر داد.

وی اظهار داشت: در راستای تامین ایمنی کلیه پروازهای فرودگاه تبریز ، برق ایستگاههای ناوبری و عملیاتی این فرودگاه پس از قطعی برق ، بدون مکث تامین می گردد که این مهم پس از خرید دستگاههای موتور ژنراتور و ایجاد زیر ساخت های مناسب در سالهای اخیر امکان پذیر شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد