خبر خبر

ابراز رضايت وزير راه و شهرسازي از پروژه هاي فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز
در حاشيه سفر وزير راه و شهرسازي به استان آذربايجان شرقي، وي از وضعيت پروژه هاي فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز مطلع گرديد.

دکتر عباس آخوندی در بدو ورود به فرودگاه تبریز مورد استقبال مدیرکل فرودگاههای استان قرار گرفت و از وضعیت پروژه های آن علی الخصوص پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی فرودگاه، پروژه توسعه ترمینال و هم چنین آسفالت ریزی محوطه و جاده دسترسی ترمینال مطلع گردید.

در این سفر که نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استاندار آذربایجان شرقی وزیر راه و شهرسازی را همراهی می کردند، مدیرکل فرودگاههای استان هم چنین گزارشی از وضعیت پروازهای فرودگاه تبریز مخصوصا پروازهای حج این فرودگاه که امسال علاوه بر حجاج آذربایجان شرقی، میزبان حجاج استان اردبیل نیز می باشد و هم چنین اقدامات انجام یافته جهت خدمت رسانی مطلوب تر به زائرین خانه خدا را ارائه نمود.

صفایی در گزارشی از مسیر پروازی به مقاصد مختلف اظهار داشت: از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز پروازهای خارجی به مسیرهای هامبورگ، استانبول، نجف، بغداد ، مدینه، و پروازهای داخلي به مسير هاي تهران ، مشهد ، اصفهان ، اهواز ، شيراز،  بندرعباس ، عسلويه ، كيش، رشت وکرمان  برقرار می باشد.

آخوندی وزیر راه و شهرسازی نیز ضمن تقدیر از مدیرکل فرودگاههای استان، از کیفیت خدمت رسانی در فرودگاه تبریز و وضعیت پروژه های در دست اجرای آن ابراز رضایت نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد