خبر خبر

اعزام نخستين گروه از حجاج استان آذربايجان شرقي و اردبيل از فرودگاه تبريز به سرزمين وحي
ساعت 6:30 صبح روز پنجشنبه مورخ 97/5/18 نخستين گروه از زائران حج تمتع استان آذربايجان شرقي و اردبيل از فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز به سرزمين وحي اعزام شدند.

به همین منظور مراسمی در ترمینال حجاج فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برگزار گردید و میهمانان خانه خدا با بدرقه مسئولین فرودگاه تبریز، حج و زیارت،  ارگانها و نهادهای فرودگاهی  از جمله یگان حفاظت هواپیمایی ، پلیس فرودگاه،  گذرنامه راهی زیارت خانه خدا شدند.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در سخنانی خدمت به زائرین خانه خدا را توفیقی بزرگ برای مسئولین و پرسنل فرودگاه تبریز عنوان کرد و گفت: امسال نیز همچون سالهای قبل اداره کل فرودگاه های استان با آمادگی کامل و با توفیق الهی عملیات حج تمتع را انجام خواهد داد.

صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی گفت: عملیات اعزام زائرین حج تمتع استان در  7 روز و با 4251 زائر در قالب 13 پرواز از تاریخ  97/5/18  لغایت 97/5/24 با هواپیماهای  A330  و B747  توسط شرکت هواپمیایی سعودی انجام خواهد پذیرفت.

وی افزود: اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، سالجاری خدمات متمایزی در قالب " طرح تحول خدمت رسانی به حجاج" انجام داده است که از جمله می توان به ایجاد صفحه مخصوص عملیات حج تمتع  در وب سایت اداره کل و هم چنین حضور افراد با لباس متحدالشکل جهت راهنمایی و پاسخگویی به سوالات زائرین اشاره کرد.

لازم به ذکر است نخستین پرواز حجاج  استان آذربایجان شرقی و اردبیل از فرودگاه تبریز با 300 نفر مسافر عازم سرزمین وحی شدند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد