خبر خبر

بازديد مديرکل فرودگاههاي استان از روند تحويل بار حجاج فرودگاه تبريز
در آستانه آغاز عمليات حج تمتع فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز مديرکل فرودگاههاي استان از روند تحويل بار حجاج اين فرودگاه بازديد کرد.

روز سه شنبه مورخ 97/5/16 نخستین محموله از بار حجاج اعزامی از فرودگاه تبریز تحویل عوامل عملیات حج این فرودگاه شد.

این محموله متعلق به نخستین گروه حجاج اعزامی از فرودگاه تبریز به شماره پرواز 5831 می باشد که در مورخ 97/5/18 با هواپیمای A330  به مدینه منوره اعزام خواهند شد.

مدیرکل فرودگاههای استان در بازدید از مراحل دریافت بار حجاج، ضمن تشکر از پلیس فرودگاههای استان آذربایجان شرقی جهت چک و بررسی بارهای حجاج و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که وظیفه هندلینگ پروازهای حج را انجام می دهد گفت: اقدامات مهمی جهت آسایش زائرین خانه خدا در فرودگاه تبریز انجام پذیرفته است که از جمله می توان به نصب چیلر و کانال کشی سیستم سرمایش ترمینال حج ، طراحی و رنگ آمیزی دیوارهای ترمینال حجاج با نقوش مذهبی ، خط کشی پارکینگ خودروهای میدان حج و هم چنین اجرای فنس نیمه امنیتی به مقدار 800 متر طول و به ارتفاع 2 متر مربع اشاره کرد.

لازم به ذکر است عملیات رفت حجاج بیت الله الحرام از تاریخ 97/5/18 آغاز خواهد شد و تا 97/5/24 ادامه خواهد یافت که در این مدت تعداد 4251 نفر از زائرین خانه خدا به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد