خبر خبر

مراسم تکريم و معارفه رئيس اداره حراست فرودگاههاي آذربايجان شرقي
روز دوشنبه مورخ 97/5/8 مراسم تکريم و معارفه رئيس اداره حراست اداره کل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مشاور مدیر عامل و مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، نماینده اداره کل حراست استان ،نماینده اداره اطلاعات استان، مدیرکل ، معاونین و روسای ادارات اداره کل فرودگاههای استان ، فرماندهان پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی برگزار شد از خدمات و تلاشهای محمد حسین غروی تقدیر و کاپیتان روحی بعنوان مسئول حراست اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان معرفی گردید.

در ابتدای این مراسم مدیرکل فرودگاههای استان با اشاره به اهمیت فرودگاه تبریز در بین فرودگاههای کشور و اشاره به رشد قابل توجه آمار پرواز و مسافر این فرودگاه گفت: در سالهای اخیر اولویت اصلی اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی افزایش تعداد پروازها و مسافر داخلی وخارجی فرودگاه تبریز بوده است که رشد 60 درصدی آمار پرواز و مسافر داخلی و خارجی فرودگاه تبریز درچهارسال اخیر نشان از به ثمر نشستن این تلاشها دارد.

وی در ادامه افزود: ایمنی و حراست یکی از مباحث بسیار مهم در هر سازمان و تشکیلاتی می باشد که با تلاشهای چندین ساله برادر عزیزمان آقای غروی ، فرودگاه تبریز با مشکلات کمی در این زمینه روبرو بوده است.

در ادامه فیروزی پور مدیرکل حراست شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران ضمن تشریح اهمیت اداره حراست در تمام فرودگاههای کشور گفت: خوشبختانه با تعامل شایسته ای که بین تمام ارگانهای نظامی و امنیتی فرودگاه تبریز اعم از سپاه ، پلیس ، حراست و اداره کل اطلاعات وجود دارد، فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز تبدیل به یکی از ایمن ترین و با ثبات ترین فرودگاههای کشور شده است.

در ادامه جلسه غروی ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان به جهت هماهنگی و تعامل مناسب با مجموعه حراست از همکاری کلیه نهادهای امنیتی فرودگاه تبریز در مدت تصدی این مسئولیت تشکر کرد.

سپس روحی مسئول حراست اداره کل ضمن تشکر از اعتماد مجموعه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت: تمام تلاش خود را برای انجام امور محوله و ارتقا جایگاه فرودگاه تبریز به کار خواهم بست.

در ادامه جلسه احکام آقایان غروی و روحی توسط مشاور مدیر عامل و مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و همچنین  مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی به ایشان اهدا گردید.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد