خبر خبر

در بازديد اعضاي هيات تشخيص شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از فرودگاه تبريز مطرح شد : فرودگاه تبريز مصمم به اخذ گواهينامه فرودگاهي است
روز چهارشنبه مورخ 3/30/ 97 اعضاي هيات تشخيص شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با حضور در فرودگاه تبريز از آخرين وضعيت پروژه هاي در حال اجرا و هم چنين پروژه هاي سرمايه گذاري اين فرودگاه بازديد کردند .

در این بازدید که حمیدرضا سیدی معاون برنامه ریزی نظارت و امور اقتصادی، رحمت اله فیروزی پور مدیرکل حراست و امنیت فرودگاهی و هم چنین فرشیدگلیج مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاهها نیز حضور داشتند، حاضرین از اماکن تجاری و پروژه های فرودگاه تبریز مانند توسعه اپرون، توسعه ترمینال ، پارکینگ طبقاتی  و ترمینال فرودگاه تبریز بازدید کردند.

در بازدید که معاونین اداره کل نیز حضور داشتند ، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارئه توضیحاتی حاضرین را در جریان آخرین وضعیت پیشرفت پروژه های فرودگاه تبریز قرار داد.

پس از انجام این بازدید،  اعضای هیات تشخیص شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران  در جلسه ای با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل ضمن بررسی قراردادهای مربوط به پروژه های سرمایه گذاری ، طرح های جدیدی را برای توسعه و انجام سرمایه گذاری  پیشنهاد دادند تا از طریق ستاد شرکت فرودگاهها و هم چنین هیات تشخص عملیاتی گردد.

هم چنین حاضرین با حضور درسطوح پروازی و محل نصب تجهیزات پایگاه نظامی بر روی باند فرودگاه تبریز، ضمن اشاره به لزوم پیگیری الزامات قانونی حذف موانع فیزیکی موجود بر روی باند  و هم چنین استاندارسازی وتوسعه سطوح پروازی فرودگاه تبریز، بر تصمیم فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برای دریافت گواهینامه فرودگاهی از سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد