خبر خبر

برگزاري روز جهاني مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي و روز روابط عمومي در فرودگاه تبريز
روز چهارشنبه مورخ 26/2/97 بمناسبت روز روابط عمومي و ارتباطات و همچنين روز جهاني مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي مراسم بزرگداشت اين روز در فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز بزگزار گرديد.

در این مراسم که با حضور معاونین اداره کل، روسای ادارات و پرسنل روابط عمومی و مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه تبریز برگزار گردید، مدیرکل فرودگاههای استان در ابتدا با تبریک این روز به پرسنل این دو مجموعه گفت: اقدامات بسیار مهم و استراتژیکی در دوسال گذشته در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران برای ارتقای تحول در بخش فناوری اطلاعات انجام گرفته است که امیدواریم این اتفاقات خوشايند و اميدوار کننده در اين حوزه با سرعت بيشتري ادامه يابد.

صفایی گفت: نگرش مدیران ارشد شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران به مجموعه مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی بسیار مثبت است بطوریکه می توان گفت جهش و پیشرفت های صورت گرفته در این بخش در سالهای اخیر با گذشته قابل مقایسه نیست.

در ادامه این مراسم که جمعی از بازنشستگان اداره کل نیز حضور داشتند، مدیرکل فرودگاههای استان با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی ها در ارگانها و سازمانها گفت: نگاه به مجموعه روابط عمومی و هم چنین فعالیت های آن در شرکت فرودگاهها در سالهای اخیر تغییر کرده است بطوری که در سایه تلاش روابط عمومی، مسئولین و مردم ما شناخت بیشتری از شرکت فرودگاهها ،جایگاه ، عملکرد و اهمیت آن پیدا کرده اند.

در ادامه جلسه آقایان خطیبی و دهقانی مسئولین واحدهای مخابرات هواپیمایی و فناوری اطلاعات گزارشی از عملکرد واحدهای خود در سال گذشته ارائه دادند.

مسئول واحد مخابرات هواپیمایی و فناوری اطلاعات در گزارشی از عملکرد این واحد در سال گذشته گفت: میزان کل پیام مبادله شده در شبکه AFTN  تعداد 1918812 فقره پیام بوده است که نسبت به مدت مشابه از رشد 15 درصدی برخوردار است و هم چنین در حوزه فناوری اطلاعات پشتیبانی و توسعه شبکه داخلی LAN  فرودگاه و هم چنین بروز رسانی انواع نرم افزارهای مورد استفاده از جمله سیستم اعلان پرواز FIDS  توسط این واحد از جمله اقدامات انجام یافته توسط واحد جهانی مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی است.

 مسئول روابط عمومی فرودگاههای استان نیز در سخنانی ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات به کلیه تلاشگران این عرصه گفت: امروز از روایط عمومی به عنوان " هنر هشتم" نام برده می شود بطوریکه تصور تدوام فعالیت یک سازمان و ارگان بدون روابط عمومی غیر ممکن است.

حاجی پور گفت: تهیه وتوليد نزدیک به 512 خبر در سال گذشته و انعکاس آن در پورتال فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز و ارسال و انتشار آن به پورتال های شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و استانداری آذربایجان شرقی و برگزاری منظم رویداد ها و مناسبت های سال از جمله اقدامات روابط عمومی فرودگاههای استان در سال گذشته بوده است.

در پایان این جلسات مدیرکل فرودگاههای استان با ارائه لوح تقدیری از خدمات پرسنل روابط عمومی و مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی  تقدیر کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد