خبر خبر

بازديد عضو هيأت مديره و معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از فرودگاه تبريز
روز جمعه مورخ 11/20/ 96 غلامحسين باقريان عضو هيأت مديره و معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با حضور در فرودگاه بين المللي شهيد مدني تبريز از بخش هاي مختلف آن بازديد کرد.در اين سفر که به منظور بررسي وضعيت فرودگاه تبريز در حوزه عمليات فرودگاهي و هوانوردي صورت گرفت، باقريان از بخش هاي مختلف فرودگاه تبريز مانند آتش نشاني و ايمني زميني، توسعه ترمينال داخلي ، توسعه پارکينگ هواپيماي فرودگاه تبريز بازديد کرد.

در این بازدید که حمیدحاجی بیگی مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما، عباس وفایی سرپرست اداره کل تجهیزات وسامانه های فرودگاهی و هم چنین معاونین اداره کل حضور داشتند، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با ارائه توضیحاتی حاضرین را در جریان آخرین وضعیت فرودگاه تبریز در بخش عملیات فرودگاهی و هوانوردی قرار داد.

صفایی در گزارشی از پروژه ها افزود: پروژه توسعه و بهسازی اپرون بتنی و تاکسی وی های ارتباطی فرودگاه تبریز با اعتباری بالغ بر 235 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در حال اجرا است که با اجرای این پروژه ظرفیت پذیرش پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به بیش از دو برابر افزایش می یابد.

باقریان در جریان این بازدید گفت: امسال پروژه های مهم و تاثیرگذاری در فرودگاه تبریز در حال اجرا است از جمله این پروژه ها توسعه اپرون و توسعه ترمینال داخلی هستند که فرودگاه تبریز را در مسیر توسعه روزافزون قرار می دهند.

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در مورد پروژه توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز گفت: مطالعات و مراحل مناقصه آن به اتمام رسیده وعملیات اجرایی پروژه هرچه سریعتر توسط پیمانکار بایستی آغاز گردد.

وی همچنین باتاکید برافزایش سرعت روند اجرای پروژه توسعه پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز خواستار تسریع عملیات پروژه ازطریق افزایش تجهیزات ،ماشین آلات و نیروی انسانی و پیشبرد مراحل بعدی پروژه از پیمانکار شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد