خبر خبر

برقراري مجدد پروازهاي سهند ـ مهرآباد وبالعکس
رئيس فرودگاه سهند از برقراري مجدد پروازهاي سهند ـ مهرآباد وبالعکس خبر داد.

محمدحاجی پور گفت: در پی درخواستهای مکرر مردم عزیز و رفاه حال شهروندان شهرستانهای مراغه، بناب، ملکان، میاندوآب و عجب شیر مبنی بر برقراری پرواز در مسیر سهند – مهرآباد و بالعکس و بدنبال رایزنی های مسئولین کشوری، استانی و فرودگاهی ، این پرواز توسط شرکت هواپیمایی تابان با هواپیمای RJ85 پس از سه سال وقفه مجدداً برقرار می گردد.

وی افزود: پرواز مهرآباد ـ سهند ـ مهرآباد از 27 دی ماه سالجاری آغاز و در روز شنبه هر هفته ساعت 7 صبح از فرودگاه مهرآباد به مقصد سهند انجام میشود و ساعت 8 صبح در فرودگاه سهند بر زمین مینشیند و در ساعت 9 صبح همین روز از فرودگاه سهند به مقصد مهرآباد باز میگردد. و همچنین در روز چهارشنبه هر هفته ساعت 9 صبح از فرودگاه مهرآباد به مقصد سهند انجام میشود و ساعت 10 صبح در فرودگاه سهند بر زمین مینشیند و در ساعت 11 صبح همین روز از فرودگاه سهند به مقصد مهرآباد باز میگردد.

وی اظهار داشت: سفرهای هوایی به سهند در راستای رویداد تبریز 2018 (تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی) میتواند در توسعه صنعت توریسم این استان تاثیرگذار باشد و پایداری و ماندگاری آن، همکاری مسئولان منطقه و استقبال مردم را میطلبد.

لازم به ذکر است فروش بلیط این پروازها جهت رفاه حال مسافرین به صورت سیستمی و آنلاین می باشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد