خبر خبر

مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در فرودگاه تبریز/ حبیب اللهی: اولویت اصلی ما نوسازی سیستم های قدیمی است
روز پنچ شنبه مورخ 14/10/96 مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با حضور در فرودگاه تبریز ضمن دیدار با مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی از امکانات و ظرفیت های این فرودگاه بازدید کرد.

 

در ابتدای این بازدید حبیب اللهی مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با حضور در دفتر مدیرکل فرودگاههای استان با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که معاونین اداره کل نیز حضور داشتند صفایی ضمن تبریک انتصاب حبیب اللهی و تشکر از حضور وی در فرودگاه تبریز گزارشی از اهم دستاوردها و اقدامات اداره کل ارائه کرد.

صفایی گفت: رویداد تبریز 2018 ( انتخاب شهر تبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی) یکی از مهم ترین رویدادهایی است که فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز بعنوان یکی از مهم ترین ارگانهای درگیر در این رویداد ، از آمادگی کامل برای میزبانی شایسته از میهمانان شهر تبریز برخوردار است.

وی گفت: پرسنل اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاه تبریز ثابت کرده اند هرگونه مشکل احتمالی در سیستم های ناوبری این فرودگاه را مرتفع می کنند و بنده هیچ گونه نگرانی در این مورد ندارم.

در ادامه این بازدید مدیرکل ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با حضور در اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاه تبریز در نشستی صمیمی با پرسنل این اداره، با ایشان به گفتگو پرداخت.

در این دیدار حبیب اللهی ضمن تمجید از تلاش پرسنل اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاه تبریز در عملیاتی و بروز نگاه داشتن سیستم های ناوبری فرودگاه تبریز گفت: وظیفه نخست ما در این اداره، ارائه سرویس ایمن و بدون وقفه است.

وی افزود: توسعه مهارتها و بهبود شرايط كاري منابع انساني متخصص به عنوان سرمايههاي ارزنده شركت و ايجاد منابع جديد درآمدي پايدار، ارتقاي رقابتپذيري و سهم شركت در بازار منطقهاي  جهاني با استفاده از فرصتهاي قانوني حاصل شده در دو سال اخير وهمچنين تسريع در به روزرساني تجهيزات و فناوريهاي CNS بر اساس چارچوب تعييني از سوي ايكائو از مهم ترین برنامه های اداره کل ارتباطات و ناوبری در آینده است.

در ابتدای این دیدار حسین زاده رئیس اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاه تبریز گزارشی از عملکرد این اداره در 9 ماهه سالجاری ارائه کرد.

در ادامه حاضرین با حضور در برج مراقبت پرواز فرودگاه تبریز و هم چنین سایت دستجرد از نحوه خدمت رسانی آنان بازدید بعمل آوردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد