خبر خبر

بهسازی و نوسازی سرویس های بهداشتی ترمینال شماره 3 فرودگاه تبریز
معاون عملیات فرودگاهی فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از بهسازی و نوسازی سرویس های بهداشتی ترمینال شماره 3 فرودگاه تبریز خبر داد.

محمد علی نائل قراملکی گفت: در همین راستا ایجاد سرویس های بهداشتی مدرن و خدمت رسانی مطلوب تر به مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز انجام می گیرد که شامل تهیه و اجرای کاشی و سرامیک به مساحت 630 متر مربع، تهیه و اجرای تاسیسات برقی و مکانیکی، تهیه و نصب سقف کاذب، تهیه و اجرای تزئینات داخلی سرویس بهداشتی به تعداد 16 چشمه و ایجاد سرویس های بهداشتی فرنگی به همین تعداد و ... از اهم اقدامات انجام گرفته در این عملیات بوده است.

وی افزود: هم چنین در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به افراد دارای معلولیت های جسمی و حرکتی، یک چشمه از سرویس های بهداشتی بر اساس آئین نامه مخصوص این عزیزان تجهیز و احداث شده است.

معاون عملیات فرودگاهی فرودگاههای استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: این اقدام در راستای استاندارد سازی، طرح تکریم ارباب‌رجوع، طرح ارتقای خدمت رسانی به مسافرین(ASQ) و هم چنین آماده سازی فرودگاه تبریز برای میزبانی تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی 2018، طراحی و احداث شده است

نائل قراملکی گفت: مبلغ این پروژه 950 میلیون ریال می باشد که در قالب پروژه بهسازی و مرمت فرودگاه تبریز از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران هزینه شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد