خبر خبر

دیدار مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در فرودگاه تبریز
روز شنبه مورخ 96/9/18 مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صفایی مدیرکل فرودگاههای استان ضمن تشریح آخرین وضعیت فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز ، برنامه های این اداره کل جهت توسعه هرچه بیشتر فرودگاه تبریز را تشریح کرد.

صفایی گفت: با توسعه اپرون فرودگاه تبریز ظرفیت پارک هواپیما دو برابر خواهد شد و تا10سال آینده مشکلی برای پارک هواپیما در فرودگاه تبریز نخواهیم داشت.

صفایی در گزارشی با اشاره به دستاوردهای اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در سال گذشته گفت: آمار مسافر فرودگاه تبریز در سال 2016 نسبت به سال 2015 از افزایش 31 درصدی برخوردار است که این آمار در حوزه پروازی در سال 96 نسبت به 95 از یک افزایش 5 درصدی برخوردار می باشد.

در ادامه این دیدار دکتر پزشکیان نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات مجموعه مدیریت و پرسنل اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، از  فرودگاه تبریز  بعنوان یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین فرودگاههای کشور نام برد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شخص بنده و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از آمادگی کامل جهت استفاده از کلیه ظرفیتهای قانونی برای توسعه فرودگاه تبریز برخوردار هستند.

وی با نظر مثبت به همکاري بر لزوم ارتقاء فرودگاه و به منظور بهره­ گیری بهینه از فرصت ایجاد شده به واسطه انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018میلادی تاکید کرد فرودگاه تبریز برنامه ریزی مدون برای افزایش پروازهای بین المللی و توسعه زیر ساختهای فرودگاهی داشته باشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد