خبر خبر

آغاز به کار سومین کارگاه آموزشي معاونان حوزه اداری و مالی فرودگاههاي کشور به میزبانی فرودگاه تبریز
سومین کارگاه آموزشي معاونان حوزه اداری و مالی فرودگاههاي کشور به میزبانی فرودگاه تبریز آغاز به کار کرد.

هدف از اين کارگاه آموزشی بررسی موضوعات مدیریت منابع و توسعه سرمایه انسانی مورد نياز فرودگاهها به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت در محورهای نظارت مالی،رهبری تحول در سازمان،مدل های تعالی سازمانی و مدیریت منابع می باشد.

در آغاز این کارگاه آموزشی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن عرض خیر مقدم به کلیه میهمانان این کارگاه آموزشی و گرامیداشت یاد و خاطره جان باختگان زمین لرزه اخیر در استان کرمانشاه گفت: اداره کل فرودگاههای استان آذربایجانشرقی افتخار دارد که مورد اعتماد مدیران شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران برای میزبانی این کارگاه آموزشی قرار گرفته است و تمام تلاش بنده و همکارانم این است که به بهترین شکل ممکن میزبانی شایسته برای این رویداد مهم باشیم.

صفایی در گزارشی با اشاره به دستاوردهای اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در سال گذشته گفت: آمار مسافر فرودگاه تبریز در سال 2016 نسبت به سال 2015 از افزایش 31 درصدی برخوردار است که این آمار در حوزه پروازی در سال 96 نسبت به 95 از یک افزایش 5 درصدی برخوردار می باشد.

وی افزود: اداره کل فرودگاهها استان آذربایجان شرقی هم چنین در بخش آموزش جزو پیشروترین فرودگاههای کشور است که آمار 146 نفر ساعت آموزش در سال گذشته حکایت از این موصوغ دارد.

در ادامه این کارگاه آموزشی مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در سخنانی ضمن تشکر از میزبانی مطلوب فرودگاه تبریز گفت: فلسفه وجودی مسئولین در تمام عرصه های مدیریتی خدمت به مردم است و در همین راستا " مدیریت با کیفیت" بهترین خدمتی است که می توان به مردم ارائه داد.

دلوریان زاده گفت: امروز بدون شک معاونین توسعه مدیریت و منابع مهم ترین معاونت فرودگاههای کشور است و حفظ و ارتقاء نیروی انسانی و توسعه مدیریت مهم ترین وظیفه این معاونت است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت سیستم سازی در یک مجموعه گفت: متاسفانه ما در کشور از عدم وجود      سیستم های بهینه رنج می بریم و مجموعه های اداری هرچه بیشتر وابسته به افراد است که این موضوع باعث کاهش کارایی و عدم شفافیت گردیده است که در حال حاضر مهم ترین دستور کار معاونت توسعه مدیریت و منابع معطوف به "سیستم سازی" است.

مدیرکل تدارکات و تامین تجهیزات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران سخنران بعدی این مراسم بود.

محمدی گفت: سلامت مالی باید مهم ترین دغدغه و سرلوحه کار معاونین اداری و مالی فرودگاههای کشور باشد که در کنار آن "جاه طلبی" و قانع نبودن به وضع موجود در راستای اهداف شرکت مهم ترین خواسته ما از معاونین حوزه اداری و مالی فرودگاههای کشور است.

تقدیر از 4 تن از معاونان برتر حوزه اداری و مالی فرودگاههای کشور برنامه دیگر این کارگاه آموزشی بود که در آن از معاونان اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمانشاه تجلیل شد.

هم چنین مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران با اهدای لوح تقدیری از مدیرکل و پرسنل تلاشگر فرودگاههای آذربایجان شرقی به جهت میزبانی مطلوب این کارگاه آموزشی تقدیر کرد.

در ادامه این کارگاه آموزشی ، دکتر شورکی مدرس دوره به تدریس مباحث مربوط به مدل های تعالی سازمانی و رهبری تحول در سازمان پرداخت.

لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی به مدت 3 روز به میزبانی فرودگاه تبریز ادامه خواهد یافت.
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد