خبر خبر

با تلاش متخصصان ارتباطات و ناوبری شرکت صورت گرفت/ کیفیت مکالمات هوانوردی شمالغرب کشور افزایش یافت
رئیس اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری هوایی فرودگاه تبریز از افزایش کیفیت مکالمات هوانوردی شمالغرب کشور خبر داد.

حسین زاده گفت: این اقدام در پی نصب فرستنده و گیرنده های جدید ROHDE & SCHWARZ در سایت RCAG  تبریز و با تلاش متخصصان اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و اداره ارتباطات وناوبری فرودگاههای آذربایجان شرقی انجام پذیرفته است.

وی افزود: علاوه بر نصب  فرستنده و گیرنده های جدید، تغییراتی نیز جهت محیا نمودن امکان افزایش سکتور و اضافه نمودن فرکانس های جدید و بروز نمودن سیستم های موجود و جایگزینی برخی سیستم ها در سایت RCAG  انجام گرفته است.

حسین زاده گفت: این عملیات در زمانی بالغ بر 250 نفر ساعت در ستاد و 500 نفر ساعت در سایت تبریز انجام شده است و در طول عملیات هیچ گونه خللی در ارائه سرویس های ناوبری بوقع نپیوسته است که از قابلیتهای آن می توان به استفاده از VOIP  اشاره کرد.

ضمنا روز چهارشنبه مورخ 24/8/96 مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با حضور در سایت RCAG  از روند عملیاتی نمودن این سیستم بازدید کرد.

در این بازدید که معاون عملیات هوانوردی فرودگاههای استان نیز حضور داشت، صفایی ضمن تشکر از تلاش متخصصین اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی شرکت فرودگاهها و اداره ارتباطات وناوبری فرودگاههای استان از نزدیک در جریان چگونگی فعالیت این سیستم قرار گرفت.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد