خبر خبر

صفايي: فعال و عملیاتی بودن سیستمها و دستگاههای کمک ناوبری،ارتباطی ونظارتی از نخستین اولویت های اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری هوایی فرودگاه تبریزاست
روز یکشنبه مورخ 96/8/21 همزمان با روز جهانی الکترونیک هواپیمایی ، مراسم بزرگداشت این روز در فرودگاه تبریز برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور معاونین  و روسای ادارات واحدهای عملیاتی اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی و رئیس و پرسنل اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری هوایی برگزار گردید، صفایی مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی، این اداره را بعنوان یکی از اجزاء مهم تامین امنیت پروازها نام برد.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی  ضمن تبریک این روز به متخصصین این حوزه گفت: پرسنل اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری هوایی در ردیف تلاشگران گمنام صنعت هواپیمایی هستند بطوریکه تلاشها و زحمات این عزیزان توسط سایر بخشها و ارگانهای صنعت هوانوردی بهره برداری می شود.

وی افزود: پرسنل اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری هوایی فرودگاه تبریز از فعالترین و پرتلاش ترین پرسنل این فرودگاه هستند که علی رغم محدودیت های موجود در این حوزه ، توانسته اند با تکیه بر دانش و توان فنی خود این صنعت مهم را فعال نگه داشته و اجازه ندهند کمبودی در این مورد احساس شود.

صفایی افزود: عملکرد این اداره در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز چشمگیر و قابل تحسین بوده است

وی افزود: در سالهای اخیر شاهد افزایش چشمگیر پروازهای عبوری از آسمان کشورمان بوده ایم که این امر به دلیل امنیت بسیار بالای آسمان ایران است که این  مهم بدون تلاش  شبانه روی متخصصین کشورمان در    حوزه های مختلف عملیاتی حاصل نمی شد.

در ابتدای جلسه، حسن حسین زاده رئیس اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری هوایی فرودگاههای استان ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان به جهت حضور و خیر مقدم به میهمانان ، گزارشی از عملکرد این اداره در 6 ماهه نخست سالجاری ارائه کرد.

در ادامه این جلسه پرسنل این اداره به بیان دیدگاه های و نظرات خود در مورد مسائل مختلف مربوط به حوزه کاری خود پرداختند.

در پایان، مدیرکل فرودگاههای استان با اهدای لوح تقدیری از هفت تن از پرسنل پرتلاش اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری هوایی تقدیر نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد