خبر خبر

بازدید مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از فرودگاه سهند
روز دوشنبه مورخ 96/8/1 مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با حضور در فرودگاه سهند از پروژه های در دست اجرا و بخشهای مختلف این فرودگاه بازدید کرد.

در این دیدار که معاون عملیات فرودگاهی و رئیس فرودگاه سهند نیر حضور داشتند، صفایی ضمن تاکید بر اهمیت فرودگاه سهند برای اداره کل فرودگاههای استان و پیشرفتهای حاصله در این فرودگاه گفت: یکی از اقدامات مهم انجام گرفته در این فرودگاه خرید دستگاههای دیزل ژنراتور بوده است که هم اکنون نیز هرچه سریعتر باید مقدمات نصب آنها فراهم شود تا در تامین برق اضطراری فرودگاه جهت نشست و برخاست هواپیماها خللی ایجاد نشود.

ساختمان برج مراقبت پرواز، دستگاههای تاسیساتی و برودتی،  باند فرودگاه سهند، اتاق ورزش ، ساختمان پلیس، ترمینال فرودگاه و خودروهای آتش نشانی از جمله بخش های مورد بازدید مدیرکل فرودگاههای استان در فرودگاه سهند بود.

در این دیدار حاجی پور رئیس فرودگاه سهند ضمن ارائه توضیحاتی حاضرین را در جریان اقدامات انجام شده در این فرودگاه قرار داد.

پس از این دیدار مدیرکل فرودگاههای استان ، معاون عملیات فرودگاهی و رئیس فرودگاه سهند با حضور در بیت امام جمعه شهرستان مراغه و عضو مجلس خبرگان رهبری با حضرت آیت الله پورمحمدی دیدار کردند.

در این دیدار مدیرکل فرودگاههای استان توضیحاتی در مورد وضعیت فرودگاه سهند مخصوصا طرح جامع این فرودگاه ارائه کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد