خبر خبر

ديدار مديرکل فرودگاههاي استان با فرمانده نيروي انتظامي استان و فرماندهين پليس و گذرنامه فرودگاه تبريز
روز شنبه مورخ 96/7/15 همزمان با هفته نیروی انتظامی مراسم بزرگداشت این روز در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برگزار گردید.

در این مراسم که در دفتر فرمانده پلیس فرودگاههای استان برگزار گردید، مدیرکل فرودگاههای استان ضمن تسلیت  ایام عزای حضرت امام حسین (ع) و ماه محرم و هم چنین تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: این هفته فرصت مغتنمی است تا از دلاورمردان نیروی انتظامی که نقش برجسته ایی در تامین نظم و آرامش جامعه دارند تجلیل شود و این روحیه ایثار و جهاد در نیروهای مسلح ما بدون شک برگرفته از مکتب امام حسین(ع) است.

مهندس صفایی گفت: امنیت و آرامش امروز فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز بعنوان یکی از حلقه های مهم توسعه همه جانبه استان بدون شک مرهون تلاش خستگی ناپذیر فرماندهی و پرسنل پلیس فرودگاههای استان است که برگزاری موفق آمیز عملیات حج تمتع سالجاری تائیدی بر این مدعاست.

در این جلسه که معاونین و روسای ادارت فرودگاههای استان نیز حضور داشتند، سرهنگ اله وردی خضرلو فرمانده پلیس فرودگاههای استان، ضمن تقدیر و تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان به جهت حضور در این جلسه، گزارشی از عملکرد پلیس فرودگاه تبریز ارائه نمود.

در پایان مدیرکل فرودگاههای استان با اهدای لوح تقدیری از زحمات فرمانده پلیس فرودگاههای استان تقدیر نمود.

همچنین مدیرکل فرودگاههای استان با حضور در دفتر رئیس اداره گذرنامه فرودگاه تبریز ، هفته نیروی انتظامی را به سرهنگ عباس شاهمردانی و همکاران وی تبریک گفته و با اهدای لوح تقدیری از خدمات ایشان تقدیر کرد.

پس از این دیدارها، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با حضور در دفتر سردار حسن خانی فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با وی دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی نیز ضمن تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان گفت: نظم و امنیت و هم چنین پیشرفت و توسعه فرودگاه تبریز در سالهای اخیر قابل توجه بوده است و بنده نیز به سهم خود از مدیریت و پرسنل فرودگاه تبریز و نهادها و ارگانهای مستقر در آن تشکر می کنم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد