خبر خبر

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس همزمان با مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در فرودگاه تبریز
همزمان با مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در فرودگاه تبریز برگزار گردید.

روز يكشنبه مورخ 96/7/2 ، مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس با حضور مدير كل فرودگاههاي استان آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه عاشورا سردار پاسدار کریمیان، فرماندهان پليس و يگان حفاظت هواپيمائي فرودگاه، فرمانده بسیج ادارات شهید مدنی تبریز، فرمانده بسيج پايگاه مقاومت سالار شهیدان، پرسنل شرکت های هواپیمایی،ارگانها و نهادها و جمعي كثيري از خانواده هاي معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،‌ رزمندگان، بسیجیان و معاونین و كاركنان اين اداره كل در مسجد الزهراء فرودگاه تبریز برگزار گرديد.

این مراسم، با قرائت زیارت عاشورا توسط همکار عزیزمان آقای مرتضی نژاد آغاز و سپس مدير كل فرودگاههاي استان آذربایجان شرقی، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک هفته دفاع مقدس وتسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم، عزت، اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی مدیون شهدا، جانبازان و ایثارگران دانست و تاکید کرد: امروز وظیفه ما در هر جایگاه و مقامی که هستیم ، خدمت صادقانه به مردم و تلاش برای تعالی کشور است.

صفایی ظلم ستیزی و دفاع از مظلوم و نپذیرفتن ذلت و خواری را از درس های مهم مکتب امام حسین خواند و گفت: رزمندگان، بسیجیان، جانبازان و ایثارگران باید با الگو گیری از این امام معصوم وعمل به دستورات امام، خود را هرچه بیشتر به امام حسین (ع) نزدیکتر نمایند تا با کسب این فضایل ارزشمند در همه جبهه ها چه جبهه جهاد با نفس و چه جبهه جهاد با دشمنان دین سربلند وپیروز بیرون بیایند.

وی افزود: این عزیزان با خدا معامله کرده اند و نیازی به تقدیر و تشکر بندگان خدا ندارند اما وظیفه یی که به عهده ماست زنده نگه داشتن یاد و خاطره  مجاهدت های این عزیزان است.

در این مراسم سردار کریمیان فرمانده سپاه عاشورا ضمن عرض تعزیت وتسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ،ماه حزن و اندوه و سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین وهمچنین تبریک هفته دفاع مقدس، تقدیر از تلاشهای دست اندرکاران و مدیرکل فرودگاههای استان و همکاران وی گفت: امروز خدمت رسانی  شایسته به مردم بزرگترین عبادت است و شما و همکارانتان در فرودگاه تبریز می توانید به بهترین شکل ممکن این رسالت را به انجام برسانید.

وی گفت: خدمتگزاری یکی از راهکارهای اساسی جلب رضایت مردم ودر صحنه نگه داشتن آنهاست واینکه ثابت کنیم می خواهیم به مردم عزیز، خدمت کنیم این بسیار مهم است و مردم عزیزمان قدر شناسند.

سردار غلام عسکر کریمیان افزود: ما امروز در جنگ نرم،در جنگ اقتصادی و در نبرد فرهنگی،در مقابل دشمن با همان روحیه، روحیه ایثار و شهادت طلبی، از خود گذشتگی ،روحیه جهادی وعمل انقلابی وارد عرصه جهانی بشویم قطعاً موفقیت از آن ماخواهد بود

فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر اهمیت تولید قدرت ملی اظهار داشت: شاخصهای قدرت ملی اگر در یک مملکتی ارتقاءپیدا کند شاخصهای قدرت بازدارندگی آن کشور ارتقاء می یابد یعنی دشمنان به خودشان اجازه نمی دهند به آن کشور چپ نگاه کنند.

در ادامه مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان و بسیجیان یگان حفاظت هواپیمایی، پلیس، گذرنامه و اداره کل فرودگاههای استان تجلیل و قدرداني بعمل آمد.

و همچنین مداح اهل بیت عصمت و طهارت حاج مهدی خادم آذریان به ذکر مناقب و مصائب حضرت سیدالشهداء(ع) پرداخت.

درانتهای مراسم سفره احسان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برپا گردید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد