خبر خبر

تشکیل جلسه هماهنگی مراسم دهه اول ماه محرم در فرودگاه تبریز/ تصویب برگزاری مراسم زیارت عاشورا و نمایشگاه عکس دفاع مقدس
روز دوشنبه مورخ 96/6/27 در جلسه هماهنگی ستاد امر به معرف و نهی از منکر فرودگاه تبریز، تصمیمات لازم جهت برگزاری مراسمات دهه اول ماه محرم و هم چنین هفته دفاع مقدس اتخاذ گردید.

در ابتدای این جلسه که با حضور فرماندهین پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاههای استان برگزار شد، مدیرکل فرودگاههای استان ضمن اشاره به تقارن ماه محرم و آغاز هفته دفاع مقدس گفت: تقارن بزرگداشت هفته دفاع مقدس با ایام ماه محرم فرصتی است تا فلسفه تاثیرپذیری فرهنگ دفاع مقدس از نهضت عاشورایی به صورت موثری متبلور شده و بیش از پیش میزان تاثیر سیره ائمه در طریقت شهدا و ایثارگران نمود یابد.

در ادامه جلسه اهم برنامه های اداره کل فرودگاههای استان جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسمات هفته دفاع مقدس و دهه اول ماه محرم، بررسی و برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در سالن ترانزیت داخلی، برگزاری مراسم عزاداری و زیارت عاشورا در مسجد فرودگاه تبریز، دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم، مراسم تجلیل از رزمندگان و ایثارگران مورد تصویب قرار گرفت.

هم چنین اجلاس سوم شورای اقامه نماز اداره کل نیز همزمان با این جلسه برگزار گردید و تصمیماتی از قبیل انجام سخنرانی امام جماعت مسجد الزهراء فرودگاه تبریز در دهه اول ماه محرم و برگزاری مسابقات شفاهی نماز در فرودگاه تبریز اتخاذ گردید.

در این جلسه، کریم زاده دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل فرودگاههای استان گزارشی از عملکرد این ستاد و اقدامات انجام شده در تجهیز نمازخانه ها و ترویج فرهنگ نماز در میان پرسنل ارائه کرد.

.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد