خبر خبر

چهره ترمینال فرودگاه تبریز ترمیم شد/ نصب پارتیشن های دوجداره و تجهیز ترمینال فرودگاه تبریز با سیستم های نوین
مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از برچیده شدن پارتیشن های آلومینیومی تک جداره و نصب پارتیشن های آلومینیومی دوجداره در ترمینال فرودگاه تبریز خبر داد.

صفایی گفت: این اقدام در راستای ایجاد اتاق و تقسیم بندی فضاهای ترمینال فرودگاه تبریز با سیستم های نوین و هم چنین خدمت رسانی مطلوب تر به مسافرین و مراجعین این فرودگاه انجام پذیرفته است که طی آن پارتیشن های آلومینیومی دوجداره به ضخامت 10 سانتی متر از ترکیب MDF  و شیشه سکوریت سند پلاست در ترمینال فرودگاه تبریز نصب گردیده است.

وی افزود: اهم اقدامات انجام شده در این طرح شامل تهیه و نصب پارتیشن آلومینیومی دو جداره به ضخامت 10 سانتی متر به مقدار 900 متر مربع، تهیه و نصب ستون ایستایی از MDF  به ضخامت 16 میلی متر به تعداد 165 عدد، تهیه و نصب ستون کشویی از MDF  به صخامت 16 میلی متر به تعداد 100 عدد و تهیه و نصب ستون چرخشی از MDF  به ضخامت 16 میلی متر به تعداد 30 عدد می باشد.

لازم به ذکر است هزینه این پروژه مبلغ 8800 میلیون ریال می باشد که از محل اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و در قالب طرح مرمت و بهسازی فرودگاه تبریز هزینه شده است و هم اکنون از 50 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار می باشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد