خبر خبر

نخستین گروه از حجاج آذربایجان شرقی امروز وارد فرودگاه تبریز شدند
نخستین گروه از حجاج آذربایجان شرقی امروز چهارشنبه مورخ 96/6/15 وارد فرودگاه تبریز شدند .

پرواز نخستین گروه از حجاج آذربایجان شرقی ظهر امروز در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز بر زمین نشست و بازگشت حجاج استان کلید خورد.

امسال 3200 نفر زائر از آذربایجان شرقی در قالب 30 کاروان اعزام شده بودند که نخستین پرواز زائرین استان با 280 نفر مسافر وبا یک فروند هواپیمای ایرباس 330 ظهر امروز وارد فرودگاه تبریز شدند و مورد استقبال سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، مدیرکل فرودگاههای استان و مسئولین فرودگاهی قرار گرفتند.

مدیرکل فرودگاههای استان در مصاحبه با صداوسیمای استان با تشریح اقدامات انجام شده توسط این اداره کل جهت خدمت رسانی مطلوب به حجاج گفت: فرودگاه تبریز همچون سالهای قبل از آمادگی کامل در حوزه های عملیاتی و خدماتی برخوردار است و طرح ارتقاء خدمت رسانی به حجاج  و استقرار تیم های پزشکی در فرودگاه در همین راستا می باشد.

وی در مراسم استقبال از نخستین گروه از حجاج استان گفت: روند بازگشت حجاج عزیز تا 18 شهریور ماه ادامه خواهد داشت و زائرین گرامی با 11 پرواز وارد فرودگاه تبریز خواهند شد.

صفایی ضمن اعلام آمادگی کامل فرودگاه تبریز برای استقبال از حجاج گفت: از خانواده ها و مستقبلین گرامی تقاضا داریم به جهت رفاه حال خود و تسهیل خدمات رسانی خدمتگذاران مردم در فرودگاه تبریز، حدالمکان از حضور در فرودگاه خودداری نمایند تا روند انتقال حجاج به سهولت انجام گیرد.

ضمناً رضوی سرپرست عملیات حج شرکت فرودگاه ها وناوبری هوایی ایران از اقدامات انجام یافته برای پروازهای برگشت حجاج در فرودگاه تبریزبازدید نمودند.


 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد