خبر خبر

فرمانده جدید پلیس فرودگاه سهند منصوب شد
روز شنبه مورخ 96/6/11 مراسم تودیع و معارفه فرمانده پلیس فرودگاه سهند برگزار گردید و ضمن تقدیر از خدمات سرگرد سجاد عصمتی،سرگرد علی رفعتی بعنوان فرمانده جدید پلیس فرودگاه سهند معرفی گردید.

در  ابتدای این مراسم که با حضور  فرمانده پلیس فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و معاون سپاه ناحیه شهرستان مراغه برگزار گردید،  رئیس فرودگاه سهند ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر و خیر مقدم به کلیه حضار ، نقش پلیس در تامین امنیت فرودگاههای کشور را بسیار برجسته دانست و گفت: بخش بسیار مهمی از امنیت و آرامش امروز کل جامعه و به تبع آن فرودگاههای کشور، مرهون تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی است.

محمد حاجی پور گفت: تلاشهای برادر بزرگوارم جناب سرگرد عصمتی در طول مدت این دوسال موجب برقراری نظم و آرامش در این فرودگاه گشته است و حال که بناست در سنگر دیگری مشغول خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند، برای ایشان آرزوی موفقت و سربلندی می نمایم.

در این مراسم که فرمانده پلیس پیشگیری شهرستان مراغه، جانشین پلیس شهرستان بناب ، امام جماعت فررودگاه سهند، رئیس اداره هواشناسی شهرستان مراغه و جمعی از مسئولین منطقه حضور داشتند رئیس فرودگاه سهند به اتحاد و همبستگی مجموعه فرودگاه اشاره داشت و گفت:  ما تمامی اعضای فرودگاهی یک تیم هستیم و امیدوارم با همکاری یکدیگر وظایفمان را به خوبی انجام دهیم و خدمتگذار صادق و امین برای نظام جمهوری اسلامی ایران ومردم منطقه باشیم.

در ادامه مراسم سرگرد سجاد عصمتی ضمن ارائه گزارش کوتاهی از فعالیتهای 2ساله خود بعنوان رئیس پلیس فرودگاه سهند گفت: بنده مدت 2 سال در فرودگاه سهند انجام وظیفه کرده ام و خاطرات تلخ و شیرینی داشته ام و امنیت آفرینی را سرلوحه خود قرار داده ام.

در ادامه مراسم سرهنگ خضرلو فرمانده پلیس فرودگاههای استان در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات دوساله جناب سرگرد سجاد عصمتی ، سرگرد علی رفعتی را به عنوان فرمانده پلیس فرودگاه سهند منصوب کرد و خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر پلیس فرودگاه با مدیریت و نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه سهند شد.

در پایان مراسم ضمن اهدای لوح تقدیری از خدمات سرگرد عصمتی تقدیر و سرگرد رفعتی بعنوان فرمانده جدید فرودگاه سهند منصوب گردید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد