خبر خبر

اتمام عملیات رفت پروازهای حج تمتع فرودگاه تبریز

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از اتمام عملیات رفت حجاج این استان خبر داد.

صفایی گفت: پروازهای رفت حج تمتع فرودگاه تبریز از تاریخ 9/5/96 آغاز و در قالب 22 کاروان توسط شرکت هواپیمایی سعودی  با 12 پرواز (A330 ) تعداد 3216 زائر را به مدینه منوره انتقال و با جابجایی کل بار به وزن 42 تن در ساعت 01:30بامداد امروز تاریخ 96/5/15  عملیات انتقال خاتمه یافت.

وی  در توضیح اقدامات انجام شده توسط اداره کل فرودگاههای استان در عملیات حج تمتع سال 96 گفت: این اداره کل در راستای ارائه خدمات بهینه به زائرین بیت الله الحرام نسبت  به طراحی و رنگ آمیزی دیوارها با نقوش مذهبی به متراژ 500 متر مربع، بهسازی و مرمت سرویس های بهداشتی سالن حجاج به متراژ 30 متر مربع ، جدول گذاری و آسفالت محوطه به متراژ 1200 متر مربع و هم چنین اجرای فنس نیمه امنیتی به مقدار 800 متر طول و به ارتفاع 2 متر مربع و برگزاری جلسات هماهنگی حج با ارگانها و دستگاههای اجرایی دخیل در عملیات حج  اقدام نموده است.

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: امسال تلاش مضاعف انجام دادیم تا خدمت رسانی به زائرین عزیز و خانواده های آنان به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد و الحمداله نه تنها تاخیری در پروازها رخ نداد بلکه شاهد تعجیل در 4 پرواز از 12 پرواز حج تمتع امسال داشتیم.

همچنین لازم به ذکر است اطلاع رسانی به موقع در زیر پرتال حج ایجاد شده در سایت فرودگاه تبریز و نظارت کامل مدیریتی از دیگر اقدامات انجام شده است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد