خبر خبر

بازدید استاندار آذربایجان شرقی از روند عملیات حج فرودگاه تبریز

روز چهارشنبه مورخ 96/5/11 دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی با حضور در ترمینال حجاج فرودگاه تبریز، از روند انجام عملیات حج این فرودگاه بازدید کرد.

در این دیدار که مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی نیز حضور داشت، جبارزاده خدمت به زائرین خانه خدا را توفیقی بزرگ برای کلیه مسئولین و کارگزاران حج عنوان کرد و گفت: خوشبختانه فرودگاه تبریز و نهادها و ارگانهای خدمت رسان به زائرین از آمادگی کامل برخوردار هستند و هیچ گونه کمبود و خللی در روند خدمات رسانی احساس نمی شود که جا دارد از مدیرکل فرودگاههای استان و کلیه همکاران ایشان تشکر و قدردانی گردد.

در این دیدار صفایی مدیرکل فرودگاههای استان ضمن ارائه توضیحاتی ، استاندار آذربایجان شرقی را در جریان چگونگی انجام عملیات حج قرار داد.

وی گفت: اقدامات مهمی در راستای بهسازی میدان حجاج فرودگاه تبریز انجام گرفته است که طراحی و رنگ آمیزی دیوارها با نقوش مذهبی به متراژ 500 متر مربع، بهسازی و مرمت سرویس های بهداشتی سالن حجاج به متراژ 30 متر مربع ، جدول گذاری و آسفالت محوطه به متراژ 1200 متر مربع و هم چنین اجرای فنس نیمه امنیتی به مقدار 800 متر طول و به ارتفاع 2 متر مربع از جمله این اقدامات است.

لازم به ذکر است عملیات رفت حجاج بیت الله الحرام از تاریخ 96/5/9 آغاز شده و تا 96/5/16 ادامه خواهد یافت که در این مدت تعداد 3100 نفر از زائرین خانه خدا به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد