خبر خبر

اعزام نخستین گروه از حجاج استان آذربایجان شرقی از فرودگاه تبریز به سرزمین وحی

صبح روز دوشنبه مورخ 96/5/9  نخستین گروه از زائران حج تمتع استان آذربایجان شرقی از فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز به سرزمین وحی اعزام شدند.

به همین منظور مراسمی در ترمینال حجاج فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برگزار گردید و میهمانان خانه خدا با بدرقه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز راهی زیارت خانه خدا شدند.

در این مراسم معنوی که معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، مدير كل دفتر مقررات فرودگاهي، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه هاو ناوبری هوایی ایران، مدیر کل حج و زیارت استان و مسئولین ارگانها و نهادهای فرودگاهی حضور داشتند ، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در سخنانی خدمت به زائرین خانه خدا را توفیقی بزرگ برای مسئولین و پرسنل فرودگاه تبریز عنوان کرد و گفت: امسال نیز همچون سالهای قبل اداره کل فرودگاه های استان با آمادگی کامل و با توفیق الهی عملیات حج تمتع را انجام خواهد داد.

صفایی در گفتگو با صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: عملیات اعزام زائرین حج تمتع استان در  7 روز و با 3100 زائر در قالب 12 پرواز از تاریخ 96/5/9 لغایت 96/5/9 با هواپیمای  A330 توسط شرکت هواپمیایی سعودی انجام خواهد پذیرفت.

وی افزود: اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی، سالجاری خدمات متمایزی در قالب " طرح تحول خدمت رسانی به حجاج" انجام داده است که از جمله می توان به ایجاد صفحه جدید مخصوص عملیات حج تمتع  در وب سایت اداره کل و هم چنین حضور افراد با لباس متحدالشکل جهت راهنمایی و پاسخگویی به سوالات زائرین اشاره کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد