خبر خبر

برگزای جلسه هماهنگی حج تمتع سال 96 در فرودگاه تبریز/ صفایی: خدمات دهی به زائرین و مراجعین فرودگاه تبریز به بهترین شکل ممکن انجام خواهد پذیرفت

روز دوشنبه مورخ 96/5/2 جلسه هماهنگی عملیات حج تمتع سال 96 در فرودگاه تبریز برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور مدیرکل حج و زیارت استان آذربایجان شرقی و مسئولین کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در عملیات حج فرودگاه تبریز انجام گرفت، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده عملیات رفت حجاج امسال از تاریخ 9/5/96 آغاز خواهد شد و تا 16/5/96 ادامه خواهد یافت که در این مدت تعداد 3100 نفر از زائرین خانه خدا به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

صفایی گفت: طبق سنوات گذشته برنامه ریزی های اداره کل فرودگاههای استان از حدود 2 ماه پیش برای انجام هرچه بهتر پروازهای حج آغاز شده است که طراحی و رنگ آمیزی دیوارهای ترمینال حجاج با نقوش مذهبی ، بهسازی و مرمت سرویس های بهداشتی سالن حجاج و جدول گذاری و آسفالت محوطه، بهسازی نمازخانه ها از جمله این اقدامات می باشد.

وی افزود: با توجه به وقوع وقفه یکساله در پروازهای حج تمتع ، امسال تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا خدمت رسانی به زائرین عزیز و خانواده های آنان به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد و امیدواریم نه تنها تاخیری در پروازها رخ ندهد بلکه شاهد تعجیل در پروازها نیز باشیم.

در ادامه جلسه روحی مدیرکل حج و زیارت استان ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات مدیرکل فرودگاههای استان و همکاران ایشان جهت آماده سازی مقدمات اعزام حجاج از فرودگاه تبریز گفت: بازدیدهای میدانی بعمل آمده از سالن حجاج و امکانات فرودگاه تبریز حکایت از آمادگی کامل این فرودگاه و کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در انجام عملیات حج دارد.

وی گفت: امیدواریم فارغ از برخی حاشیه های بوجود آمده ، عملیات حج امسال بدون کوچکترین مشکلی انجام پذیرد و کلیه زائرین کشورمان با سلامت کامل به میهن باز گردند.

در ادامه مسئولین و نمایندگان ارگانهای حاضر در جلسه  به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در انجام هرچه بهتر حج امسال پرداختند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد