خبر خبر

برگزاری جلسه فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات حوزه 2 کارمندی شهید آیت الله مدنی در فرودگاه تبریز

روز چهارشنبه مورخ 96/4/14 جلسه ماهانه فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج ادارات حوزه 2 کارمندی شهید مدنی با حضور 42 نفر از فرماندهان پایگاههای مقاومت  ادارات در مسجدالزهراء فرودگاه تبریز و به میزبانی پایگاه مقاومت سالار شهیدان فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز با حضور سرهنگ پاسدار بهروزی فرمانده بسیج ادارات حوزه 2 کارمندی شهید مدنی برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مصطفی صفایی مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان ، از برگزار کنندگان این جلسه در فرودگاه تبریز تشکر و گزارشی از عملکرد اداره کل فرودگاههای استان را تشریح و ارائه نمودند.

وی درباره رشد چشمگیر پروازها گفت: آمار مسافر جابه جا شده درسال 95 به تعداد  1838701 نفر ودر سال 1394 به تعداد 1464675 نفر بوده است که افزایش 26 درصدی را نشان می دهد و طی همین مدت تعداد پرواز از 10973 پرواز به 14894پرواز رسیده که 36درصد افزایش را نشان می دهد.

صفایی در تشریح پروژه های عمرانی فرودگاه تبریز نیز اظهار داشت : در حوزه خدمات رساني به مردم سه پروژه مهم و تاثيرگذار در فرودگاه بین المللی شهيد مدني تبريز در سال 95 به بهره برداری رسیدند و براي امسال نیز دو پروژه مهم دردستور کار داریم یکی توسعه 1000 متری ترمینال کنونی و دومی توسعه اپرون فرودگاه تبریز که هر دو پروژه مطالعاتش انجام شده و مناقصه آنها در دست اقدام است .

مدیرکل فرودگاههای استان گفت: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  لوح زرین و پشتوانه معنوی گران سنگی است که موجب مباهات خدمتگزاران بوده و این توفیق عظیم به برکت خون شهیدان و ایستادگی خانواده های آنان بدست آمده است و اکنون وظیفه سنگینی در حفظ و حراست از این سرمایه عظیم بر دوش ماست.

در ادامه جلسه مسائل تخصصی و کاری جلسه آغاز و سرهنگ بهروزی به تبیین خواسته های بسیج از فرمانده هان پرداخت و گزارشات مربوط به پایگاهها را بررسی نمود.

سخنرانی سرهنگ پاسدار بهروزی فرمانده بسیج ادارات حوزه 2 کارمندی شهید مدنی برنامه بعدی این جلسه بود.

وی در سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل و فرمانده پایگاه سالار شهیدان فرودگاههای استان به تشریح اهمیت  عفاف و حجاب  و نظارت بر موضوع عفاف و حجاب در دستگاههای اجرایی پرداخت و گفت : عفت و حیای زن که یکی از مهم‌ترین عوامل حفظ و بقای عفت عمومی است ،  نه‌تنها در تمام ادیان و مذاهب الهی بر آن تأکید شده، بلکه عقل بشری نیز آن را تأیید می‌کند.

سرهنگ بهروزی در ادامه سخنان خود به سالگرد شهادت مظلومانه مسافران هواپیمایی ایران در خلیج فارس اشاره و یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

در انتهای جلسه فرماندهان پایگاهها  به عملکرد ادارات مربوطه پرداخته و نقطه نظرات شان را اعلام نمودند.

ضمناًحاضران قبل از شروع جلسه با حضور در مسجد الزهرا(س) فرودگاه تبریز به اقامه نماز ظهر و عصر پرداختند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد