خبر خبر

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی: پرورش مدیران درآمدی از مصادیق بارز ثروت آفرینی است

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه تغییر برخی نگرش های رایج در مورد ثروت آفرینی و اقتصاد مقاوتی پیش زمینه تحقق آن است گفت: تربیت مدیران درآمدی و جایگزین کردن آن با مدیران هزینه ای از جمله این نگرش هاست که بایستی به سمت اصلاح آن گام برداشته شود.

صفایی گفت: در سالی قرار داریم که از سویی شعار اقتصاد مقاومتی سرلوحه تصمیم گیری ها و اقدامات مسئولین کشور قرار گرفته است و  از طرف دیگر بحث ثروت آفرینی در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران مطرح گردیده است که تحقق همزمان این دو شعار با جدیت در دستور کار اداره کل فرودگاههای استان قرار دارد.

وی افزود: فرودگاه تبریز از پتانسیل و ظرفیت بالایی برای حرکت در مسیر ثروت آفرینی و هم چنین ایجاد اشتغال برخوردار است که ساخت  و بهره برداری از ترمینال بار(کارگو) فرودگاه تبریز می تواند یکی از اقدامات موثر در این راستا باشد.

صفایی در توضیح اهمیت ترمینال بار برای فرودگاه تبریز گفت: شهر تبریز از قطب های اصلی صنایع کشور است و کارخانجات بسیار مهمی در این شهر مشغول فعالیت هستند اما متاسفانه بدلیل عدم وجود ترمینال بار در فرودگاه این شهر، امکان صادرات و واردات کالا بصورت هوایی وجود ندارد.

وی هم چنین افزود: ایجاد ترمینال بار ضمن ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم برای تعداد زیادی از افراد ، گام مهمی نیز در جهت ثروت آفرینی برای فرودگاه تبریز است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد