خبر خبر

پیام تبریک مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی بمناسبت عید سعید فطر

بسمه تعالی

کم کم غروب ماه خدا دیده می‌شود صد حیف ازین بساط که برچیده می‌شود

در این بهار رحمت و غفران و مغفرت خوشبخت آنکسی‌ست که بخشیده می‌شود

 

اکنون بهار رمضان، آخرین نوازش‏ ها را بر سر باغ کشیده و واپسین نفس ‏های مسیحایی را در او می‏ دمد تا هلال نقره‏ ای ماه شوال ،آسمان رمضان را روشنایی بخشد ؛ خوشا به حال کسانی که در پرتو این ماه و در سایه‏ پر فیض شب‏ های قدر، با نیایش و پرستش خالصانه ، نغمه عبودیت سر داده و خلوتی خاضعانه و صادقانه با خدای خود برپا کردند.

عید سعید فطر، روز نمایان شدن فطرت و جلوه زیبایی عشق ذاتی انسانی به پروردگار یکتاست و جشن عید فطر، تجلی اوج یک ماه بندگی و عبودیت پروردگار متعال و یک ماه سازندگی و وارستگی و معراج انسانی است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، ظهور بارقه ملکات و فضائل انسانی را نوید می دهد ، از این رو حلول ماه شوال سرآغازی نوین برای استمرار حرکت سازنده ایشان است و با توانی که از برکات این ماه مبارک به دست آورده اند، در جهت سازندگی و تهذیب نفس تا نیل به اهداف والای الهی خویش به سیر تکاملی ادامه می دهند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمین روزه دار علی الخصوص همکاران عزیزم در اداره کل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی و تبریک حلول ماه شوال و عید سعید فطر از خداوند کریم خواهانم با عنایت به توشه ای که در این ماه پر خیر و برکت نصیبمان کرده است، توفیق تلاش در جهت حفظ و نگه داری از آن را در طول سال به همگان عطا فرماید.

 

                                                                    مصطفی صفایی

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد