خبر خبر

برگزاری نخستین جلسه تسهیلات فرودگاهی سال 96 در فرودگاه تبریز

روز چهارشنبه مورخ 96/3/3 نخستین جلسه تسهیلات فرودگاهی اداره کل فرودگاههای آذربایجان شرقی در فرودگاه تبریز برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که با حضور کلیه نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه تبریز برگزار گردید، مدیرکل فرودگاههای استان ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الهی ، همگان را به بهره مندی از فیوضات این ماه دعوت کرد.

صفایی گفت: این جلسه نخستین جلسه تسهیلات فرودگاهی در سال 96 است که هدف از برگزاری آن تجلیل از عملکرد و خدمات کلیه نهادها و ارگانهای دخیل در انجام پروزاهای نوروزی سال 96 است.

وی افزود: با لطف و عنایت خدواند متعال پروازهای نوروزی سال 96 فرودگاه تبریز ، علی رغم افزایش در تعداد پروازها بدون هیچ مشکلی انجام پذیرفت و این با همکاری و تلاش کلیه ارگانهای مستقر در فرودگاه تبریز امکان پذیر بود.

مدیرکل فرودگاههای استان در ادامه با اشاره به در پیش بودن عملیات حج تمتع گفت: پس از وقفه ای که در اعزام زائران به خانه خدا اتفاق افتاده بود، با هماهنگی و تلاش مسئولین کشورمان این پروازها مجددا از سرگرفته خواهد شد و فرودگاه بین المللی شهیدمدنی تبریز از آمادگی کامل جهت انجام بی نقص این پروازها برخوردار است.

صفایی سپس با اشاره به طرح پرداخت عوارض فرودگاهی بصورت الکترونیکی افزود: این اقدام یکی از اقدامات مهم انجام شده در فرودگاههای کشور است که مسافرین محترم می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته و بدون نیاز به حضور در شعب بانک ملی، اقدام به پرداخت عوارض خروج از کشور کنند که موجب تسهیل در انجام عملیات می شود.

در ادامه این جلسه حاضرین به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در مورد مسائل مطرح شده پرداختند.

در انتهای این جلسه از دو تن بهره برداران و  مسئولین غرفه های فرودگاهی که در ایام پروازهای نوروزی به ارائه خدمت به مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز پرداخته بودند تقدیر شد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد