خبر خبر

پیام تبریک مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی و روز جهانی مخابرات هواپیمایی

بنام خدا

٢٧ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای است تا یاد آور شویم توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم داری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردم است که ماموریت انجام آن بر عهده  روابط عمومی سازمان‌ها و ارگانها است.

در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب " سال اقتصاد مقاومتی،  تولید و اشتغال" نام گذاری شده است ، نقش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان در تببین پیشرفتهای مهم فرودگاه تبریز و جایگاه آن در هموار نمودن مسیر توسعه و سرمایه گذاری در استان پر رنگ و برجسته است.

همچنین 17 می  روز جهانی مخابرات هواپیمایی نامگذاری شده است. ناگفته پیداست که پیشرفت روز افزون صنعت هوانوردی کشور مرهون تلاش خستگی ناپذیر متخصصانی است که با توكل بر خداوند متعال و با تكيه بر تخصص و دانش خود توانسته‌اند نقش خود را در راستای تامین و ارتقا ایمنی پروازها و دستیابی سریع و اطمینان بخش به اطلاعات هوانوردی از طریق شبکه جهانی مخابرات هوانوردی ایفا نمایند.

اینجانب ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی و هم چنین روز مخابرات هواپیمایی به کلیه همکاران عزیزم  در روابط عمومی فرودگاههای استان و اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی، موفقت و سربلندی روزافزون همگان را از درگاه خدواند متعال خواستارم.

 

مصطفی صفایی

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد