خبر خبر

بازدید معاون استاندار آذربایجانشرقی از روند خدمات رسانی به مسافرین نوروزی در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز

روز دوشنبه مورخ 95/12/30 محمد صادق پور مهدی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با حضور در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از نحوه خدمات رسانی به مسافرین نوروزی این فرودگاه بازدید بعمل آورد.

در این بازدید که مصطفی صفایی مدیرکل فرودگاه های استان نیز حضور داشت پور مهدی با حضور در بخشهای مختلف فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از جمله اطلاعات پرواز ، ترمینالهای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، غرفه ها،محل بازی کودکان ،راهنمای مسافروارگانهای مختلف مانند پلیس فرودگاه های استان، یگان حفاظت هواپیمایی استان،گذرنامه ،گمرک ، بانک ملی وشرکتهای هواپیمایی مستقر در فرودگاه  با پرسنل اداره کل فرودگاههای استان و هم چنین تعدادی از مسافرین این فرودگاه از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

وی در این بازدید از نزدیک ازجزئیات ارائه خدمات به مسافرین نوروزی در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز قرار گرفت و از نحوه خدمات رسانی ابراز رضایت نمود.

وی گفت: فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات مطلوب به میهمانان نوروزی شهر تبریز دارد و جا دارد از زحمات شبانه روزی مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی در ارائه بهترین خدمات به مراجعین به فرودگاه تشکر نمایم.

در ادامه این بازدید، صفایی مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گزارش مبسوطی از عملکرد اداره کل فرودگاه های استان در ایام نوروز ارائه کرد.

وی گفت: در این ایام که تمامی مردم در کنار خانواده های خود مشغول سپری نمودن تعطیلات نوروزی می باشند ، همکاران ما در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز و ارگانها و نهادهای مستقر در این  فرودگاه، با حضور شبانه روزی خود تلاش می کنند سفرهایی ایمن و با آرامش برای مراجعین و مسافرين این فرودگاه مهیا سازند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد