خبر خبر

تجلیل ازجایگاه بانوان شاغل در فرودگاه تبریز

روز شنبه مورخ 28/12/95 همزمان با هفته گرامیداشت مقام مادر و روز زن و میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم بزرگداشت این روز در فرودگاه تبریز برگزار شد.

مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی در دیدار از بانوان شاغل در فرودگاه ، ضمن تبریک پیشاپیش سال نو و میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) گفت: ابتدای این سال متبرک است با نام حضرت فاطمه(س) و یقیناً سال پربرکتی برای کشور و مردم ایران خواهد بود.

صفایی در این دیدار با اشاره به مقام والای حضرت صدیقه طاهره (س) گفت: ایشان نه تنها برای بانوان که الگویی کامل برای تمام افراد است و مطالعه زندگی بربار ایشان می تواند چراغ راهی برای ما و نسلهای آینده باشد.

مدیرکل فرودگاههای استان افزود: چنین روزی بهانه ی مناسبی برای تکریم مقام والای زنان و مادران جامعه ماست و این دیدار به جهت تقدیر از بانوان شاغل در فرودگاه تبریز است.

در این دیدار که معاونین اداره کل نیز مدیرکل را همراهی می کردند، صفایی با اشاره به ظرفیت های بانوان جامعه ایران گفت: زنان ایرانی ثابت کرده اند که در کنار وظایف خود در منزل و بعنوان مادر ، می توانند در سایر فعالیتهای اجتماعی مانند سیستم های دولتی نیز بخوبی و بدون هیچ مشکلی فعالیت کنند.

در این دیدار مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بانوان شاغل در فرودگاه تبریز تجلیل کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد