خبر خبر

نشست مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با مسئولین آژانسهای کلانشهر تبریز

مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی در نشستی با حضور  مسئولین آژانسهای تبریز  از آمادگی کامل فرودگاه تبریز برای تعامل همه جانبه با آژانسهای کلانشهر تبریز  در برقراری پروازهای داخلی و خارجی در ایام تعطیلات نوروز 96 خبر داد.

هدف از این نشست، آمادگی و هماهنگی برای برقراری پروازهای فوق العاده در ایام نوروز و تنظیم زمان پروازها در طول شبانه روز بود.

صفایی در جلسه روز سه شنبه مورخ 95/12/10  با مسئولین آژانسهای هواپیمایی تبریز در فرودگاه تبریز گفت : در ابتدا از کلیه شرکت های هواپیمایی می خواهیم بدهی های پبشین خود را تسویه نمایند تا امکان همکاری های بیشتر جهت انجام پروازها وجود داشته باشد.

وی افزود: اداره کل فرودگاه های استان و کلیه نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه تبریز از آمادگی کامل برای ارائه خدمت به مسافرین نوروزی برخوردار هستند و آژانس های هواپیمایی موظف به استقرار نماینده خود در ایام نوروز در فرودگاه تبریز هستند.

در این دیدار نمایندگان شرکت ها و آژانس های هواپیمایی با تشکر از مدیرکل فرودگاههای استان به جهت ترتیب دادن این جلسه ، گزارشی از عملکرد و برنامه های آینده خود جهت افزایش پروازهای نوروزی ارائه دادند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد