خبر خبر

برگزاری جلسه کارگروه توسعه مدیریت در فرودگاه تبریز

روز یکشنبه مورخ7/12/95 جلسه کارگروه توسعه مدیریت در فرودگاه تبریز برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که با حضور معاون و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه و هم چنین کارشناسان اداره کل فرودگاه های استان برگزار گردید، صفایی مدیرکل فرودگاه های استان ضمن خیر مقدم به حاضرین و تشریح فعالیت کمیته های اداره کل ، خواستار ارائه گزارش عملکرد از سوی دبیران و مسئولین کمیته ها جهت تصویب نهایی در شورای راهبری توسعه اداره کل شد.

وی افزود: امسال شاهد تقارن عید نوروز و سفرهای نوروزی با میلاد با سعادت حضرت زهرا(س) هستیم که لازم جهت تکریم مسافرین و مراجعین فرودگاه تبریز اقداماتی مانند ابلاغ دستورالعمل های اجرایی نوروز به همکاران ستادی و اجرایی و نظارت بر عملکرد آنان، تاکید بر صیانت از حقوق شهروندی و آماده سازی فرودگاه برای استقبال از میهمانان نوروز، نظارت بر عملکرد غرفه داران و قیمت ها ، اطلاع رسانی مناسب در تهیه دستورالعمل های حقوق مسافر، هماهنگی اداره کل و شرکت های هواپیمایی جهت ارائه خدمات بهتر به مسافرین و ... انجام پذیرد.

در ادامه دهقانی مسئول ارزیابی عملکرد اداره کل ، قراملکی معاون عملیات فرودگاهی، نوری رئیس اداره بازگانی و خانم شهنوازی گزارشی از عملکرد حوزه مربوط به خود ارائه کردند.

در ادامه جلسه فتح اله زاده معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان ضمن تشکر از توضیحات ارائه شده توسط مدیرکل و کارشناسان اداره کل و هم چنین اقدامات انجام شده در این راستا گفت: فرودگاه تبریز در مقایسه با سایر فرودگاه های بین المللی از پیشرفت چشم گیری در همه حوزه ها برخوردار است که این موضوع مایه مباهات مردم استان است.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد