خبر خبر

فرودگاه تبریز و شهرداری منطقه 6 به استقبال نوروز می روند

روز یکشنبه مورخ 24/11/95 در نشست مشترک مدیرکل فرودگاه های استان و  شهردار منطقه 6 تبریز  زمینه های همکاری این دو مجموعه برای زیبا سازی و نورپردازی و اصلاح زیرساختهای لازم برای ورود گردشگران نوروزی مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار طرفین بر رنگ آمیزی جداول خارج و داخل فرودگاه توسط دو مجموعه، آسفالت ریزی ورودی فرودگاه توسط شهرداری، نورپردازی میدان شهید مدنی توسط شهرداری، استقرار هفت سین در میدانهای مربوطه، کاشت گل در ورودی های فرودگاه ، نصب بنرهای خیر مقدم و ... تاکید کردند.

در این دیدار صفایی مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از عملکرد شهرداری منطقه 6 تبریز در خدمات دهی مناسب به اهالی و مسافران ورودی به شهر اظهار داشت: به دلیل قرار گرفتن منطقه 6 در مسیر 3 ورودی اصلی این کلانشهر بخش اعظمی از مسافران تبریز از این مسیر وارد می شوند که خدمات دهی و عملکرد شهرداری منطقه تاثیر بسزایی در معرفی شایسته فرهنگ و تمدن کهن شهر تبریز دارد.

فیروزیان شهردار منطقه 6 تبریز نیز با بیان اینکه ارائه خدمات مناسب به شهروندان و میهمانان این کلانشهر در سایه همکاری متقابل فرودگاه و مدیریت شهری محقق شد، از آمادگی مدیریت این منطقه برای توسعه خدمات دهی به مسافران ناوگان هوایی خبر داد و افزود: فرودگاه تبریز به عنوان پایانه اصلی ورود مسافران خارجی نقش مهمی در صنعت توریسم دارد و قرار گرفتن این پایانه در حوزه شمالغرب تبریز، اهمیت ارائه خدمات به میهمانان بین المللی، توجه به مبلمان شهری و حفظ زیبایی چهره شهر را دوچندان افزایش می دهد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد