خبر خبر

بازدید عضو هيأت مديره و معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از فرودگاه تبریز

روز چهارشنبه مورخ  11/20/ 95  دکتر  غلامحسین باقریان عضو هيأت مديره و معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی  با حضور در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از بخش های مختلف آن بازدید کرد.در این سفر که به منظور بررسی وضعیت فرودگاه تبریز در حوزه عملیات فرودگاهی صورت گرفت،  باقریان از بخش های مختلف فرودگاه تبریز مانند باند تمام بتنی، تصفیه خانه فاضلاب ، پارکینگ طبقاتی ،ساختمان دیزل ژنراتور، ساختمان تکنیکال بلاک و ترمینال 4 فرودگاه تبریز بازدید کرد.

در این بازدید که احمدی مدیرکل بهسازی و توسعه فرودگاه ها و هم چنین معاونین اداره کل حضور داشتند، مدیرکل فرودگاه های استان با ارائه توضیحاتی حاضرین را در جریان آخرین وضعیت فرودگاه تبریز در بخش عملیات فرودگاهی قرار داد.

باقریان در جریان این بازدیدها گفت: در سالهای اخیر پروژه های مهم و تاثیرگذاری در فرودگاه تبریز اجرا و به بهره برداری رسیده است که پارکینگ طبقاتی و خرید و نصب دستگاه های دیزل ژنراتور جدید از جمله این پروژه ها هستند که فرودگاه تبریز را در مسیر توسعه روزافزون قرار داده است.

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران هم چنین در بازدید از ترمینال 4 فرودگاه تبریز گفت: مطالعات توسعه ترمینال داخلی فرودگاه تبریز هرچه سریعتر توسط مشاور تکمیل گردد و برای اجرا به مناقصه گذاشته شود.

وی هم چنین در مورد پروژه تصفیه خانه فاضلاب فرودگاه تبریز گفت: این پروژه بایستی هرچه سریعتر به اتمام رسیده و حداکثر در اسفند ماه سالجاری به بهره برداری رسد.

لازم به ذکر است معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و هئیت همراه عصر روز سه شنبه وارد فرودگاه تبریز شدند و هم اکنون برنامه های آنان در این فرودگاه ادامه دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد