خبر خبر

برگزاری مراسم روز حسابدار در فرودگاه تبریز

روز یکشنبه مورخ 14/9/95 همزمان با روز حسابدار ، مراسم بزرگداشت این روز در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی برگزار گردید، از خدمات و تلاشهای پرسنل و دست اندرکاران حوزه مالی فرودگاه تبریز تقدیر بعمل آمد.

مهندس صفایی در این مراسم ضمن تبریک هفته حسابدار به کلیه دست اندرکاران این حوزه گفت:  این روز فرصت مناسبی است تا ضمن تکریم حسابداران و فعالان حوزه مالی،  گامي كوچك در راستاي قدرشناسي از خدمات آنان برداشته شود.

وی افزود: هرآنچه به حساب و کتاب و عدد و رقم مربوط مي‌شود،  چشم تيز مي‌خواهد و دقتي بالا که اگر نباشد قطعاً مي‌تواند در سرنوشت مالي يک سازمان، شرکت و يا نهاد اثرگذار باشد. از همين رو توجه به حوزه مالي و اختصاص يک روز در تقويم به حسابداران نشان از جايگاه ويژه آنان است.

در ابتدای این دیدار مهندس یداللهی معاون اقتصادی و توسعه مدیریت منابع اداره کل فرودگاه های استان ضمن تشکر از مهندس صفایی به جهت حضور در این جلسه ، گزارشی از عملکرد این معاونت در هشت ماهه گذشته ارائه کرد.

در انتهای این مراسم ، مدیرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیری از 3 تن از پرسنل برگزیده حسابداران حوزه مالی فرودگاه تبریز تجلیل نمود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد