خبر خبر

بازدید مديرکل فرودگاههای استان آذربایجان شرقی از فرودگاه سهند

روز سه شنبه مورخ 95/8/25 مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی با حضور در فرودگاه سهند از پروژه های در حال اجرای این فرودگاه بازدید بعمل آورد..

در این بازدید که معاون عملیات فرودگاهی ، رئیس اداره حراست فرودگاههای استان و رئیس فرودگاه سهند نیز حضور داشتند صفایی با حضور در بخشهای مختلف فرودگاه سهند از جمله پلیس ، ترمینال ، برج مراقبت پرواز ،ایمنی وآتش نشانی و هم چنین با پرسنل این فرودگاه از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

رئیس فرودگاه سهند در این بازدید ضمن ارائه توضیحاتی ، حاضرین را در جریان آخرین وضعیت فرودگاه سهند قرار داد.

صفایی مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی در این بازدید از نزدیک ازجزئیات پروژه های فرودگاه سهند قرار گرفت و از نحوه اجرای آنها ابراز رضایت نمود.

وی درباره نصب دیزل ژنراتورها در این فرودگاه گفت: اداره‌ کل تسهیلات و تجهیزات شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران دو دستگاه ژنراتور  با هدف ارتقای سیستم روشنایی فرودگاه  و لزوم تامین برق ایمن خریداری کرده است. وضمناً نصب و راه اندازی آن از مهم ترین برنامه های فرودگاه  در روزهای آینده خواهد بود.

در ادامه این بازدید مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی ضمن ابراز رضایت از وضعیت پروژه های فرودگاه سهند گفت: روند اجرای کارها و سرعت انجام آنها قابل قبول است و امیدواریم بزودی شاهد راه اندازی پرواز در مسیر سهند-تهران و بالعکس باشیم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد