ساعت

شماره پرواز

مبدا

وضعیت

21:25

قشمQSM1271

شیراز

اعلام ورود

23:00

آتاTBZ5606

تهران

طبق برنامه

 

 

گزارش تصویری گزارش تصویری

اخبار فرودگاه
۱۵ دی ۱۴۰۰

آشيانه آموزشگاه خلباني فرودگاه تبريز کلنگ زني شد

در اين مراسم که جواد رحتمي معاون عمراني استاندار آذربايجان شرقي و هم چنين رامين آذري مديرکل فرودگاههاي استان حضور داشتند ، آشيانه آموزشگاه خلباني درنا آسمان مورد کلنگ زني قرار گرفت.
۵ دی ۱۴۰۰

انجام بيش از هزار پرواز در آبان ماه ۱۴۰۰ از فرودگاه تبريز

به گفته مديرکل فرودگاههاي استان آذربايجان شرقي، پروازهاي انجام شده در فرودگاه تبريز در آبان ماه سالجاري تعداد ۱۰۴۰ فروند بوده است که اين ميزان نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشدي ۲۸ برخوردار است.
۲۳ آذر ۱۴۰۰

معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران : ساخت ترمينال جديد فرودگاه تبريز يکي از اولويت هاي شرکت فرودگاهها است

مصطفي صفايي معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با حضور در فرودگاه تبريز از پروژه ها و قسمت هاي مختلف اين فرودگاه بازديد کرد
۲۲ آذر ۱۴۰۰

پژوهش نتيجه‌گرا، حل موانع اقتصادي و اجتماعي را به دنبال دارد

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي ضمن تبريک هفته پژوهش، اين هفته را فرصتي مغتنم براي معرفي دستاوردهاي محققان و تقدير از تلاش‌هاي ارزنده آنان در عرصه پژوهش و فناوري، بويژه پژوهشگران ارزشمند اين شرکت خواند که با کوشش خود موانع موجود در صنعت را شناسايي و حل مي‌کنند.

 

 

نمایش نظرسنجی نمایش نظرسنجی

میزان رضایت شما از امکانات رفاهی ترمینال مسافری ( سالنهای عمومی و ترانزیت ) فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، مانند صندلیها، سرویس های بهداشتی، آبخوری، اتاق سیگار، جانمایی رستوران و کافی شاپ و ... چقدر است؟